STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Pojawiły się znikąd

Pieski są młodziutkie, przyjazne, garną się do głaskania i przytulania. Wszystko wskazuje na to, że zostały wyrzucone z samochodu.

Opublikowano: 28 Września 2015, Poniedziałek, 21:17
Autor: btsd
 1 0 0

Pojawiły się na wsi koło Siedlec około 2 tygodnie temu pomiędzy czterema, otoczonymi lasem i zamieszkanymi przez samotnych, starszych ludzi siedliskami. Zadomowiły się przy pustym siedlisku.

Pieski są młodziutkie, przyjazne, garną się do głaskania i przytulania. Wszystko wskazuje na to, że zostały wyrzucone z samochodu. Są drobnej budowy, na oko może w granicach 3- 4 kilogramów, na szczuplutkich łapkach. Wzrostem sięgają do pół łydki. Nie wiem jak przeżyły dotąd. Ludzie są nastawieni do nich wrogo (podobno ganiają kury i jakąś pokaleczyły, chcą więc ich się pozbyć).

Mogą zostać otrute. Potrzebny na cito dla nich domek, a w nim kochający ludzie. Cudownie gdyby trafił się domek wspólny dla obu, może z ogródkiem, bo są ze sobą bardzo zżyte. Proszę i błagam o pomoc w uratowaniu malców, rozglądaniu się po zwierzolubnych znajomych i rozgłaszaniu ich wszędzie. Uratujmy te maluszki!

czytelniczka

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Wilga2006  2015-10-03, 13:30
Malcy są młodziutkie, drobniutkie, pocieszne, przytulaśne, zabawne, sama słodycz.
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania