Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Pogotowie archiwalne TPMM

Jednym z najważniejszych obszarów działalności Towarzystwa Przyjaciół Mińska Mazowieckiego jest gromadzenie wszelkich materiałów dot. historii Mińska Mazowieckiego i powiatu mińskiego.

Opublikowano: 7 Sierpnia 2015, Piątek, 21:20
Autor: btsd
 0 0 0

Jednym z najważniejszych obszarów działalności Towarzystwa Przyjaciół Mińska Mazowieckiego jest gromadzenie wszelkich materiałów (dokumentów, fotografii, przedmiotów) dotyczących historii miasta Mińska Mazowieckiego i powiatu mińskiego.

W związku z tym uprzejmie informujemy o możliwości nieodpłatnego lub płatnego przekazywania na rzecz TPMM wszelkich materiałów dotyczących życia miasta i powiatu. Zostaną one wykorzystane w czasie badań nad przeszłością miasta, zaprezentowane na wystawach lub wykorzystane w publikacjach TPMM (w tym wypadku pojawi się stosowna informacją o osobie, która przekazała daną rzecz). Wszelkie materiały (książki, dokumenty, fotografie itd.) jesteśmy w stanie odebrać osobiście.

Towarzystwo Przyjaciół Mińska Mazowieckiego jest ponadto zainteresowane możliwością wykonania reprodukcji posiadanych przez Państwa materiałów dotyczących każdego aspektu życia miasta i powiatu. Po wykonaniu skanu lub fotokopii materiału reprodukcja zostanie włączona do zbioru archiwaliów TPMM. Mamy nadzieję, że dzięki Państwu wiedza o historii Mińska Mazowieckiego i powiatu mińskiego będzie ulegać dalszemu poszerzaniu z pożytkiem dla obecnych i przyszłych pokoleń mińszczan.

Więcej informacji dotyczących tego zagadnienia można uzyskać pod nr tel. 512 517 774 lub drogą elektroniczną (tpmmaz@gmail.com).

tekst: TPMM

fot.Stanisław Brewczyński

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania