Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Gala w SJO

18 czerwca odbyła się już XI Gala wręczenia Certyfikatów Cambridge: Young Learners organizowana przez Studium Języków Obcych.

Opublikowano: 24 Czerwca 2015, Środa, 00:25
Autor: btsd
 0 0 0

18 czerwca odbyła się już XI Gala wręczenia Certyfikatów Cambridge: Young Learners organizowana przez Studium Języków Obcych.

W tym roku, organizowane po raz drugi przez SJO Examinations Centre, egzaminy YLE zdało 47 osób na poziomie Starters, 45 osób na poziomie Movers i 32 osoby na poziomie Flyers. Łącznie 124 dzieci -  co warte podkreślenia, były to nie tylko dzieci uczące się w Studium Języków Obcych, ale również słuchacze z Cool School w Mińsku Mazowieckim i Centrum Nauczania Języka Angielskiego PrimE z Siedlec.

Po wręczeniu certyfikatów oraz nagród lektorom za trud włożony w przygotowanie dzieci do tegorocznych egzaminów Galę uświetnił krótki występ Słuchacza Studium, Macieja Szuby, który zaprezentował grane na skrzypcach utwory muzyki irlandzkiej.

Dzięki gościnności dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Pana Roberta Smugi impreza odbyła się na terenie boiska wielofunkcyjnego przy basenie. Dzięki tak dużej powierzchni do zagospodarowania organizatorzy mogli zapewnić licznie zgromadzonym dzieciom ogromną liczbę atrakcji! Najmłodsi mogli bawić się w basenie z piłeczkami, starsi skakali na wysokich dmuchanych zjeżdżalniach albo sprawdzani się na dmuchanym torze przeszkód. Każdy mógł skorzystać z Euro-Bungee albo wspiąć się na pompowaną ściankę wspinaczkową. Prawie każde dziecko wyszło z Gali z pomalowaną twarzą, a prawdziwym hitem była fotobudka, w której każdy mógł sobie zrobić zdjęcie z Smokiem SJOkiem!

Jeśli ktoś potrzebował odpoczynku, mógł też zagrać w językową grę Regipio lub obejrzeć pokaz piłkarski organizowany przez zaprzyjaźniony ze Studium Klub Piłkarski KS Respekt. Dla zgłodniałych i spragnionych przygotowany był słodki poczęstunek.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych, instytucji kultury oraz placówek oświatowych z powiatu mińskiego i nie tylko.

Kolejny raz Gala YLE okazała się wielkim sukcesem. Nawet po oficjalnej godzinie zakończenia imprezy nikt nie chciał opuszczać terenu boiska. Kolejna Gala już za rok, a zapisy do Studium już trwają!

mat. SJO

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania