Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Plener w Siennicy

W niedzielę, 28 czerwca na Stadionie Sportowym w Siennicy, Gminna Biblioteka Publiczna organizuje po raz drugi "Siennickie Spotkania Plenerowe"

Opublikowano: 24 Czerwca 2015, Środa, 00:16
Autor: btsd
 0 0 0

W niedzielę, 28 czerwca na Stadionie Sportowym w Siennicy, Gminna Biblioteka Publiczna organizuje po raz drugi "Siennickie Spotkania Plenerowe".  Spotkanie poprowadzą Monika Soczewka członek  Komisji Edukacji, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Bezpieczeństwa Publicznego  i przewodniczący Rady Zenon Jurkowski.

Program tegorocznych spotkań jest bardzo atrakcyjny i  zróżnicowany. Scenę zdominują w tym roku dzieci z przedszkoli z terenu gminy Siennica: Gminne Przedszkole z Siennicy, Akademia Smyka z Siennicy, Chatka Puchatka z Siennicy, Zespół Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych "Możesz więcej" w Nowym Zglechowie

Organizatorzy nie narzucili tematu występów, ani też form wypowiedzi i dzięki temu liczymy na barwne, dynamiczne, bardzo ciekawe, a nawet zaskakujące bogactwem pomysłów i wielością talentów widowiska. Po festiwalu przedszkoli zaprezentują się tutejsze Chóry i Zespoły Śpiewające.

Druga część festynu będzie poświęcona Konkursowi Wiedzy o Gminie Siennica. Dla każdego uczestnika przygotowano po 4 pytania z zakresu historii, geografii, gospodarki i administracji oraz samorządu Gminy. Atrakcyjne nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc zapewniła  Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa Marcin Kołodziejczyk. Po konkursie, organizatorzy przygotowali zabawę taneczną przy muzyce dwóch zespołów. Jako pierwszy ze swoim repertuarem wystąpi nasz regionalny zespół D a n ce   D a y,   a w dalszej części  wystąpi gwiazda wieczoru kolejnych Siennickich Spotkań zespół   M  i  r  a g e.

Będzie się działo również poza sceną. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji m.in. stoisko gastronomii, gdzie będą wydawane posiłki z grilla i napoje, wesołe miasteczko, euro-bungee, stoisko z żyroskopem budzące najwięcej emocji, animacje dla dzieci, konkursy, gry i zabawy.  Na mieszkańców gminy do godz. 16-tej będą czekali nasi Radni – przy stoliku "Zapytanie do Radnego".
Serdecznie zapraszamy!!!

Elżbieta Jurkowska
 
                    

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania