Tygodnik Strefa Mińsk NR 31/32 (387/388)

Cudowny psiak szuka domu

Edek marnuje się w schronisku. Pomóż. Daj dom! Na pewno się odwdzięczy.

Opublikowano: 18 Kwietnia 2015, Sobota, 23:01
Autor: btsd
 0 0 0

 

Edek kocha się przytulać i bardzo tego potrzebuje. Przytula się całym sobą jakby chciał zrekompensować sobie schroniskową samotność i pustkę. Szybko się uczy i wiele rozumie. Jest wspaniałym kompanem do joggingu i długich spacerów. Niestety, bardzo wysoko skacze, pokonując półtorametrowe płoty i nie dogaduje się z samcami swojego gatunku, ma też skłonności do ucieczek. Z tego powodu ma już za sobą nieudaną adopcję, po której wrócił do schroniska.

 

Na pewno mieszkał kiedyś w domu i miał swoich ludzi - zna podstawowe komendy, np. przed podaniem przysmaku siada i czeka, podaje łapę, reaguje na "siad", przychodzi na zawołanie. Jest posłuszny i szybko daje się opanować. Umie chodzić na smyczy. Edzio został odłowiony przez hycla z ulicy. Ma niespełna 3 lata i żal serce ściska, gdy tak energicznego i sympatycznego psa widzi się w schroniskowym boksie. Wspaniale czułby się w domu z ogrodem.

 

Już nie raz nasi czytelnicy odpowiedzieli pozytywnie na apele o adopcję psiaków w potrzebie. Dlatego i tym razem, na prośbę wolontariuszy opiekujących się Edkiem, przedstawiamy wam jego mordkę. Każdy, kto chciałby dać ciepły kąt na resztę życia Edkowi, proszony jest o kontakt pod nr tel. 797 815 554 lub na e-mail edek_pies@o2.pl.

 

Profil Edka na FB

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania