Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Dębska młodzież

i jej pomysł na siebie...

Opublikowano: 30 Marca 2015, Poniedziałek, 22:57
Autor: btsd
 0 0 0

Dębska młodzież i jej pomysł na siebie ….

Rozważania na temat współczesnego świata, o jego problemach,  zagrożeniach z równych sfer życia, a także o poszukiwania szczęścia, nie przemijających wartościach, dekalogu, talentach i przede wszystkim o sile jednostki… O tych i innych ważnych sprawach mogła usłyszeć i podyskutować nasza dębska młodzież podczas koncertu zespołu FULL POWER SPIRIT. 

Na spotkaniu, które zorganizowało Stowarzyszenie „Szkoła z uśmiechem” 16 lutego br uczestniczyła ponad setka uczniów, byli to reprezentanci 6 klas ze wszystkich szkół podstawowych gminy tj. z  Dębego, Cyganki, Rudy i Górek oraz młodzież z Gimnazjum Gminnego. Impreza w rytmie hip-hopu zbudowała ciepły i aktywny dialog. Jednomyślnie padło stwierdzenie, że warto ZNALEŹĆ POMYSŁ NA SIEBIE, że warto wziąć swoje życie w ręce, by realizować marzenia, dążyć do lepszego jutra dla siebie, ale też i dla swojej rodziny, społeczności koleżeńskiej czy społeczności lokalnej… bo życie mamy jedno i od nas zależy jak go przeżyjemy!!!

Tym mocnym kręgosłupem nasza gminna młodzież rozpoczęła podróż tworzenia MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY. W niedalekiej przyszłości planujemy warsztat teoretyczno-praktyczny z administracji samorządowej oraz umiejętności mediacji. Kolejnym etapem będzie już kampania wyborcza i same wybory.

 

A. Piotrkowicz

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania