Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Warsztaty MAMA WIE!

Są jeszcze wolne miejsca. Po raz kolejny, gościem specjalnym wszystkich spotkań będzie Paweł Zawitkowski - fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia.

Opublikowano: 18 Marca 2015, Środa, 21:38
Autor: btsd
 0 0 0

    BEZPŁATNE SPOTKANIE MAMA WIE! – Mińsk Mazowiecki, 20.03.2015 r.

Wiosną br. rozpocznie się kolejna seria cieszących się dużym zainteresowaniem spotkań MAMA WIE!

W 12 miastach w Polsce odbędą się bezpłatne spotkania dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców.

 

Po raz kolejny, gościem specjalnym wszystkich spotkań będzie Paweł Zawitkowski - fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia.  Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.

Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, pielęgnacji czy rozwoju maluszka. Projekt MAMA WIE! jest skierowany do kobiet w ciąży oraz tych, którzy właśnie zostali rodzicami. Prelegenci przekażą uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia. Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek.

Spotkanie w Mińsku Mazowieckim odbędzie się 20.03.2015 r. (piątek) w godz. 16:30 - 19:30 w HOTELU PARTNER, ul. Konstytucji 3-go Maja 7.

Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na Facebooku (www.facebook.com/warsztatymamawie). LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

info: organizator

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania